استعداد یابی فوتبال

لیونل آندرس مسی همچنین معروف به لئو مسی ، بازیکن فوتبال حرفه ای آرژانتینی است که به عنوان مهاجم برای باشگاه لیگ 1 پاریس بازی می کند. -دارای تیم ملی آرژانتین و کاپیتان آن است. مسی که اغلب به عنوان بهترین بازیکن جهان شناخته می شود و به عنوان یکی از بزرگترین بازیکنان تمام دوران شناخته می شود ، دارای 6 رکورد جایزه توپ طلا ، [یادداشت 2] ، یک رکورد شش کفش طلای اروپایی است و در سال 2020 به عنوان تیم رویایی توپ طلا او تا زمان ترک باشگاه در سال 2021 ، تمام دوران حرفه ای خود را در بارسلونا گذراند ، جایی که توانست 35 جام قهرمانی از جمله ده قهرمانی در لالیگا ، هفت قهرمانی در کوپا دل ری و چهار لیگ قهرمانان اروپا کسب کند. مسی ، گن و بازی ساز خلاق ، رکورددار بیشترین گل در لالیگا ، یک فصل لالیگا و لیگ اروپا، بیشترین هت تریک در لالیگا ( و لیگ قهرمانان اروپا است. ، و بیشترین پاس گل در لالیگا ، یک فصل لالیگا و کوپا آمه ریکا او بیش از 750 گل در دوران حرفه ای خود برای باشگاه و کشور به ثمر رسانده است و بیشترین گل زده را یک بازیکن برای یک باشگاه داشته است.

مسی متولد و بزرگ شده در مرکز آرژانتین ، به اسپانیا نقل مکان کرد تا در سن 13 سالگی به بارسلونا بپیوندد ، و اولین بازی رقابتی خود را در 17 سالگی در اکتبر 2004 انجام داد. او در سه سال آینده خود را به عنوان بازیکن اصلی باشگاه معرفی کرد. او برای اولین فصل بدون وقفه در فصل 2008-2009 به بارسلونا کمک کرد تا اولین سه گانه فوتبال اسپانیا را بدست آورد. در آن سال ، مسی در سن 22 سالگی اولین توپ طلا را کسب کرد. سه فصل موفق در پی داشت و مسی چهار توپ طلا پیاپی را از آن خود کرد و به این ترتیب اولین بازیکنی بود که چهار بار و متوالی این جایزه را به دست آورد. در طول فصل 12-2011 ، او رکورد های لالیگا و اروپا را برای بیشترین گل زده در یک فصل به ثبت رساند ، در حالی که خود را به عنوان بهترین گن تاریخ بارسلونا معرفی کرد. دو فصل بعد ، مسی پس از کریستیانو رونالدو (رقیب حرفه ای خود) برای توپ طلا دوم شد ، قبل از بازیابی بهترین فرم خود در فصل 15-2014 ، بهترین گن تاریخ لالیگا شد و بارسلونا را به مسی در سال 20 کاپیتانی بارسلونا را بر عهده گرفت و در سال 2019 رکورد ششم توپ طلا را از آن خود کرد.

همه چیز درباره لیونل آندرس مسی

، ,مسی ,فصل ,لالیگا ,سال ,طلا ,توپ طلا ,به عنوان ,را به ,در سال ,خود را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ترجمه مقاله برگرد...هرآنچه دارم عاشقانه برای تو آوینا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. گدای دستانت هواتو کردم فروش عمده مواد غذايي جامع ترین وبگاه تخصصی اخبار استانی power system&Earth&Coordination protect مجله هوش مصنوعی مهان مدافعان دين